Anadolu Efes je na gostovanju u Tel Avivu došao do pobjede protiv Maccabija 79:71 u u 26. Kolu Eurolige. Prvih 20. minuta proteklo je u blagoj incijativi domaćina koji na odmor odlazi vodstvom 41:39.

U trećem periodu Efes prvi put dolazi  do vodstva. Maccabi izjednačava na 58:58, rezultat s kojim se ulazi posljednji period.

Incijativu nakon 32 minute preuzima Efes pravi prednost od devet razlike, Maccabi nije uspio stići vodstvo gostiju i pobjeda ide u Istanbul. Micić 15, Moerman, Beaubois i Larkin po 13 bili su najbolji kod Efesa. Black 18 i O'Bryant 13 poena bili su bolji od ostalih kod Maccabija.

Olymipacos je na gostovanju kod Armanija u Milanu poražen rezultatom 57:66. Armani je do pobjede vodio  James sa 27 i Micov 13 poena. Kod Pirejaca Milutinov je ubacio 13 a Wiliams-Goss 11 poena.