HomeBhbasketWoman basketKnezović, Pavlović i Đolo vodile Zrinjski 2010 do nove pobjede

Knezović, Pavlović i Đolo vodile Zrinjski 2010 do nove pobjede

Seniorska selekcija ŽKK Zrinjski 2010 je na gostovanju u Sarajevu ostvarila pobjedu protiv KK Impuls.

Prvo poluvrijeme završava rezultatom 39:27 za plemkinje, a već u trećoj četvrtini sa par kontranapada Plemkinje povećavaju prednost i krajnji rezultat glasi 79:40.
U ovom susretu priliku za igru su dobile sve igračice, pa i one najmlađe koje su to odlično i iskoristile.

U idućem kolu, točnije u subotu košarkašice Zrinjskog 2010 igraju protiv ekipe BHN Bugojno.