HomeBhbasketLiga BiHLerin Student korak bliže opstanku

Lerin Student korak bliže opstanku

Košarkaši Studenta u trećem kolu Lige za ostanak pobijedili su ekipu Bosne Royal s 105:82 (32:18, 25:23, 23:19, 25:22).

Domaći košarkaši sjajno su otvorili utakmicu i već nakon tri minute igre imali vodstvo 11:0. Razlika u kvaliteti ovih momčadi bila je vidljiva od samog početka susreta, pa je trener Samir Lerić dao priliku igračima s manjom minutažom u dosadašnjem tijeku prvenstva. Igrači s klupe dobro su iskoristili svoju priliku i Student je nakon prvog poluvremena imao +16 (57:41).

U nastavku susreta ekipa iz Mostara je održavao stečenu prednost i lako došao do četvrte pobjede u nizu.

Mirza Manjgo i Mario Barbarić postigli su po 18, a Ivan Škrobo 16 poena za Student. U ekipi Bosne sjajno je odigrao Mirsad Pilavdžić s 27 koševa.

U sljedećem kolu Student gostuje kod Kaknja, Bosna Royal je domaćin Bratuncu.