Bh.prvak Igokea došla je do pobjede u Skoplju protiv MZT-a rezultatom 68:77 u okviru 15. kola ABA lige.

Nakon prve dionice igosi su vodili protiv domaćina 19:16, na poluvremenu su otišli prednošću +3, 39:36.

U nastavku Makedonska ekipa nastoji da preokrene rezultat, te se u posljednju dionicu ulazi rezultatom 52:53 u korist bosanskog prvaka.

Posljednji period u potpunosti pripada Igosima, koji su potpuno preuzeli konce u svoje ruke te utakmicu rješili sredinom dionice kada su stekli prednost koju domaćin nije mogao stići.

Ljubičić sa 21 poenom predvodio je bosanskog prvaka do pobjede, Radivojević i Milošević upisali su po 11 a Šibalić 10 poena.

kod domaćina Stojanovski je ubacio 14, Trajkovski i Lalić po 12 poena. Igokea je upisala šestu pobjedu, dok je MZT upisao trinaesti poraz.