Odigrana su preostala dva susreta koja su bila na programu danas u okviru Eurolige.

Bayern je protiv Khimkija prvu četvrtinu odigrao neriješeno (16-16), da bi u sve ostale tri pobijedio. Krajnji rezultat glasio je 72-65.

Najefikasniji kod domaćina bio je naš interancionalac Nihad Đedović sa upisanih 14 koševa. Za Khimki M. to su bili Charles Jenkins i Jordan Mickey, obojica po 12 poena.

Iznenađenje je bio Milano koji je kući izgubio protiv autsajdera u ovom susretu Gran Canarie. Milano je poveo prvu četvrtinu, ali samo za dva poena razlike (22-20).

Susret je presudila druga dionica gdje su gosti poveli čitavih deset poena (18-28), a domaćin se nije uspio vratiti nakon toga.

Posljednje dvije četrtine odigrane su neriješeno, obje 23-23.

Najefikasniji u ekipi Milana bio je Mike James sa 26 poena, dok je za Gran Canariju najefikasniji bio Marcus Eriksson sa 17 koševa.