HomeMultimediaNurkić se želio obračunati sa sudijom u porazu Portlanda

Nurkić se želio obračunati sa sudijom u porazu Portlanda

U noći sa subote na nedjelju Portland Trail Blazersi zabilježili su i treći uzastopni poraz. Ekipa iz Rip Cityja ovoga poražena je na gostovanju kod San Antonio Spursa rezultatom 116:105.

Košarkaški reprezentativac Bosne i Hercegovine Jusuf Nurkić je na parketu proveo 30 minuta i upisao novi double-double.Naš centar postigao je 12 poena i zabilježio isto toliko skokova.

Damian Lillard je ubacio 33 poena i on je bio najefikasniji pojedinac na utakmice. Upravo je Lillar krajem druge četvrtine zaustavio Nurkića koji se želio obračunati sa sudijama nakon što su mu dodijelile tehničku grešku.

LaMarcus Aldridge sa 28 poena bio je prvo ime Mamzu. Manu Ginobili dodao je 17, toliko je ubacio i Dejounte Murray.