U derbiju 18. kola Eurolige između Real Madrida i Olympiakosa pobjedu su odnijeli domaćini rezultatom 94:78.

Utakmica se igrala u Madridu, a prvo poluvrijeme nam je ponudilo dosta sadržaja. U prvoj četvrtini je postignuto čak 51 poen, a rezultat je glasio 28:23 u korist Kraljeva.

Druga četvrtina je također bila dosta efikasna te se na odmor otišlo sa prednošću u korist Reala rezultatom 54:46.

Drugo poluvrijeme je bilo nešto čvršće, obje ekipe su igrale jaču odbranu. Međutim Real je rutinski utakmicu priveo kraju te je ista završena rezultatom 94:78 u korist Madriđana, čime se Real učvrstio na drugom mjestu na tabeli.

Najefikasniji u redovima Reala su bili Anthony Randolph sa 16 poena te Gustavo Ayon i Facundo Campazzo sa po 13 poena , dok je za goste najviše poena postigao Zach Leday 15.