Košarkaši Sparsa poraženi su 7. kolu ABA 2 ligi na gostovanju kod ekipe Dynamic VIP u Beogradu nakon produžetka 74:79.

Dynamic je bolje otvorio susret Sparsa. Nakon odigranih 20. minuta Beograđani odlaze na odmor rezultatom 40:34.

Sredinom treće dionice Sparsi prelaze u vodstvo 48:45. Nakon čega domaćin opet dolazi do prednosti i u posljednji period ulazi se rezultatom 56:50 za Dynamic.

U 35.minuti utakmice poenima Durme  Spars vodi 58:56. Do samog kraja susreta vodila se borba za svaku loptu. Sarajlije su imale pobjedu u rukama ali su Beograđani tricom Beslaća  u posljednjoj sekundi regularnog dijela izborili produžetak 68:68.

U produžetku više koncetracije imali su domaćini i došli do četvrte pobjede. Spars je upisao drugi poraz u ABA ligi.

Dynamic su do pobjede odveli Kutlešić sa 21 poenom i Beslać sa 13 koševa. U redovima Sparsa istakli su se Protić sa 24, Albijanić 16 i Manjgafić 10 poena.