HomeINObasketNBAVratio se Teo i radio šta je htio (VIDEO)

Vratio se Teo i radio šta je htio (VIDEO)

Miloš Teodosić se poslije dva mjeseca pauze vratio na parket i odmah bio jedan od junaka Los Angeles Clippersa.

Srbijanski playmaker bio je jedan od najzaslužnijih za domaću 96:91 pobjedu protiv Toronto Raptorsa.

Postigao je 12 poena uz sedam skokova za 20 minuta na terenu, a utakmicu je odlučio ključnom trojkom 40 sekundi prije kraja.

Clippersi su gubili veći dio drugog poluvremena, ali pred kraj susreta probudio se Teodosić i najprije svojom prvom tricom smanjio na četiri razlike, a zatim i novom kod 88:87 srušio goste.

Najefikasniji u domaćem sastavu bili su William i Herel sa po 17 poena, kod gostiju iz Kanade najviše se istakao Valanciunas sa 23 poena.

Povradama osakaćeni Clippersi stigli su do desetog trijumfa, pored petnaest poraza, dok Raptorsi imaju pozitivan skor 17-8.