HomePromocijaAmsal Delalić predvodio Igokeu do pobjede protiv Zvezde

Amsal Delalić predvodio Igokeu do pobjede protiv Zvezde

Juniori Igokee su na Trofeju Beograda u prvoj utakmici u grupi protiv Crvene zvezde 72:71 (22:18, 13:17, 14:14, 23:22) pogotkom Pavlovića sa svoje polovine terena.

Bh. ekipa je prvu četvrtinu počela bolje i došli do docifrene prednosti, u nastavku je Zvezda odgovorila boljom igrom i prva četvrtina je završila 22:18 u korist Igokee. Drugu ćetvrtinu je Zvezda bila bolja, i na odmor se odlazi sa izjednačenim rezultatom 35:35.

Treća četvrtina je bila izjednačena 14:14, a u poslednjoj četvrtini je bila drama do samog kraja. Zvezda je došla do vođstva od 71:69, na 2,1 skeundi do kraja utakmice Pavlović dobija loptu i sa svoje polovine pogađa za trijumf Igosa.

Najefikasniji bili su Ilić i Delalić sa po 15 poena. Pavlović 12 poena i Smiljanić 12 poena i 13 skokova. U Zvezdi najefikasniji bio je Matović.