Košarkaši Borca savladali su na gostovanju ekipu Bratunca sa 90:73 u 25. kolu Ligi Bosne i Hercegovine.

Banjalučani su kontrolisali tok utakmice i od samog starta su imali prednost. Na poluvremenu su vodili sa 48:37, a sredinom treće četvrtine su poveli sa 54:46. Kasnije je Bratunac prišao na -5, što je Borac odbranio i u posljednjih deset minuta se ušlo s rezultatom 63:55.

Na šest i po minuta prije kraja domaći tim je prišao na 71:67, no Đorđe Simeunović je tada napravio seriju 8:0 vratio prednost svog tima na +12 (79:67). Do kraja su gosti održavali stečenu prednost i ostvarili su pobjedu od 90:73.