Budućnost je pobijedila Mornar 93:88 u 20. kolu ABA lige i obezbijedila drugo mjesto u plej-ofu.Mornaru ostaje da se u posljednja dva kola bori za mjesto među četiri najbolje ekipe.

U crnogorskom derbiju, Budućnost je dominirala u prvom poluvremenu i do sredine treće četvrtine.

Domaćin je imao 24 poena prednosti, da bi gosti u nastavku pokazali koliko su opasni.
U prvom dijelu Mornar je pogodio dvije trojke iz 12 pokušaja, u nastavku čak 11.
U jednom trenutku gosti su prišli na minus tri, ali su Kobs, Martin i Kilpatrik riješili meč.
Kobs je bio najbolji igrač meča sa 20 poena i deset asistencija. Martin je upisao 21 poen, Kilpatrik 16.

U timu Mornara 16 poena Volera, koji je igrao samo 15 minuta i pogodio svih pet trojki.