HomeRegionalni basketABA ligaCibona na pogon Prkačina, Markote i Drežnjaka porazila Borac

Cibona na pogon Prkačina, Markote i Drežnjaka porazila Borac

U odgođenoj utakmici 13. kola ABA lige sastali su se u Zagrebu domaća Cibona i čačanski Borac. Pobjeda je pripala Vukovima rezultatom 69:64.

Cibona je osjetnu razliku napravila u drugom periodu, kada su imali +17, 32:15. na odmor je domaćin otišao vodstvom 34:25. Gosti su drugom poluvremenu u 38 minuti igre došli na -6, 61:67. Ipak to je bilo sve što su Čačani uradili, Cibona susret privo kraju u svoju korist.

Cibona: Bilinovac 7, Radovčić 4, Marić 3, Bundović 6, Novačić, Prkačin 15, Gnjidić 6, Branković, Drežnjak 11, Markota 15, Nakić 2.

Borac: Tornton, Smit 4, Miletić 2, Gavrilović 3, Kočović 18, Nerandžić 2, Karapandžić, Novaković, Džons 21, Todorović 4, Čarapić 10.