Igokea je dočekala Bratunac u Aleksandrovcu u prvenstvoj utakmici bh.lige. Do pobjede je došla u finišu 69:67

Bratunčani su namučili favorizovanog ABA ligaša, nakon 20 minuta igre gosti su vodili rezultatom 44:42. Izjednačeno je i u trećem periodu, 47:44 za Igokeu, glasio je rezultat nakon trećeg perioda.

U četvrtom periodu Igokea ne može da slomi otpor Bratunca i na 5 minuta do kraja vode sa 54:53.  Kod rezultata 60:60, na 2 minute do kraja trener Igosa uzima time-out. No međutim neizvjesnost traje. Bratunac vodi 64:63 na 40 sekundi do kraja. Igokea uspjeva do kraja napraviti preokret i doći do teške pobjede.

Kod Igokee Vaughn je ubacio 15, dok su Kočić i Kariniauskas ubacili po 10 poena. Kod Bratunca Vučićević 14, Pantić 12, Gajić i Pilčević po 11 poena.