Cedevita Junior izgubila je susret osmine finala Kupa Krešimira Čosića od Zadra u Domu košarke Cedevita s 69:81 (26:14, 16:21, 15:23, 12:23). Fantastično su lideri Prve muške lige otvorili susret protiv branitelja naslova pobjednika Kupa Ćosića. Čvrsto, precizno, odlučno za velikih 26:14 na kraju prve četvrtine uz 15 koševa (trica 5/5) Emira Šabića. No, Zadar se nije dao i držao desetak koševa minusa u drugoj četvrtini.

U drugom poluvremenu gosti su pokazali kvalitetu i snagu, iskustvo igranja velikih utakmica te su okrenuli rezultat u svoju korist držeći desetak koševa prednosti do kraja.

Kod Cedevite Junior bolji od ostalih Emir Šabić s 21 košem, 2 skoka, 2 asistencije, Stipe Krstanović 10 koševa, 7 skokova, 2 asistencije, 3 osvojene lopte i Petar Ogrizović 10 koševa, 2 skoka, 5 asistencija. Kod Zadra najbolji Onuaku sa 17 koševa, 13 skokova i 3 asistencije.