HomePromocijaFaruk Duvnjak sa 39 poena predvodio kadete Igman Burcha (VIDEO)

Faruk Duvnjak sa 39 poena predvodio kadete Igman Burcha (VIDEO)

Kadetska selekcija Igman Burcha bila je bolja u gradskom derbiju protiv selekcije KK Ilidža.

“U jednoj odličnoj utakmici, puno atraktivnih poteza i jedne i druge ekipe naši kadeti na kraju su slavili rezultatom 81:75. Početak utakmice je pripao našoj ekipi, na kraju prve četvrtine naša ekipa je vodila 18:11. Do poluvremena naš tim je povećao prednost rezultat na semaforu bio je 43:29. Treću četvrtinu su ponovo naši košarkaši odlično odigrali te završili sa rezultatom 62:47. Početak četvrtine naš tim ide na plus 21p i kada su svi mislili da će naš tim upisati sigurno pobjedu, pet minuta prije kraja utakmice Duvnjak traži izmjenu zbog bola u nozi, Ilidža koristi to te sa nevjerovatnih 7 trojki minut do kraja dolazi na minus 4. Odlični Faruk Duvnjak vraća se na teren minut do kraja i ponovo sa dvije asistencije odvodi naš tim do pobjede na kraju 81:75. U našem timu najefikasniji bio je Duvnjak 39, Nenić 19, Mandžukić 14 i Bilal 11 poena. Čestitamo našim momcima, također igračima Ilidže na fer i sportski odigranoj odličnoj utakmici, kao i navijačima i jedne i druge ekipe”, saopštili su iz KK Igman Burch.