HomeBhbasketGlomazić: Mostar je prelijep grad i uvijek ću ga rado posjećivati

Glomazić: Mostar je prelijep grad i uvijek ću ga rado posjećivati

Zoran Glomazić s klupe Zrinjskog odlazi nakon tri i pol godine. Najbolji rezultat stručnjak iz Crne Gore ostvario je u sezoni 2014/15 kada je s mostarskim sastavom izborio nastup u Ligi 6 za prvaka BiH.

“Nakon utakmice drugog kola s Građanskim ja sam podnio ostavku, ali sam u dogovoru s ljudima u klubu odlučio ostati. Jednostavno ekipa od početka nema kemiju, nismo je sklopili kako treba, a sve je kulminiralo sinoćnjom utakmicom protiv Studenta. Jutros sam sjedio s ljudima Uprave kluba i dogovorili smo da se povučem s mjesta trenera Zrinjskog. Ovo mi je bila četvrta sezona u Zrinjskom i mogu da kažem sve najbolje o klubu. U Zrinjskom vlada prava obiteljska atmosfera, a poseban naglasak bih stavio na dvojicu ljudi zbog kojih nisam napustio Zrinjski prošle sezone kada sam imao ponudu iz drugog kluba. To su Dalibor Miloš i Igor Marić koji su zaslužni što sam dugo ostao ovdje. Zrinjskom želim puno sreće u nastavku sezone i nadam se da će rezultati biti bolji. Mostar je prelijep grad i uvijek ću ga rado posjećivati”, riječi su Zorana Glomazića.

Pogled.ba

Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije