U zaostaloj utakmici 12. kola košarkaške Goodyear lige Bosna ASA BH Telecom pobijedila je beogradsku Crvenu zvezdu sa 79:75 (23:22, 20:15, 18:20, 18:18). Utakmica je igrana u dvorani Mirza Delibašić KSC Skenderija, pred oko 6.000 gledatelja, a sudili su hrvatski suci Radović, Čanković i Šarac.

BOSNA: Marković 29, Tomović 3, Kovačević 4, Parežanin 4, Kadić, Bavčić 1, Zimić, Delibašić, Bukva, Bajramović 9, Fenn 6, Williams 23.

CRVENA ZVEZDA: Jeretin 4, Jelisavljević, Subotić, Bjelica 6, Dragojlović 10, Lepojević 5, Vitkovac, Radivojević 15, Henderson 6, Wiszniewski 12, Stefanović 17, Vuksajlović.

Košarkaši Bosne ASA BHT ostvarili su 13. pobjedu u ligi i tako povećali šanse za plasman na završni turnir u Beogradu. Tijekom cijele utakmice vodila se grčevita borba za svaki koš. Bosna, predvođena Markovićem i Williamsom, uglavnom je držala rezultatsku prednost, koja je u 27. minuti iznosila 12 poena.

No, gosti iz Beograda ni u jednom trenutku se nisu predavali, nekoliko puta su uspijevali doći do minimalnog zaostatka, a u 39. minuti uspjeli su izjednačiti (75:75).

Posljednja minuta ipak je pripala Bosni, koja je zahvaljujući koševima Williamsa sa linije slobodnih bacanja povela sa 77:75.

Do kraja susreta studenti su zaustavili napad gostiju i tako došli do važne pobjede, koju su sa linije slobodnih bacanja u posljednjim sekundama potvrdili Parežanin i Tomović.