HomeEntitetske ligeA1Igman Burch gostovao kod Proma: Istakli se Hadžiselimović i Čukle

Igman Burch gostovao kod Proma: Istakli se Hadžiselimović i Čukle

Jučer su košarkaši Igman Burcha gostovali u D.Vakufu, te odigrali prijateljsku utakmicu protiv Proma 80:86, povodom oslobođenja D.Vakufa.

Od samog početka susreta Ilidžanci ušli su ozbiljno u utakmicu, igralo se koš za košem.
Posljednja dionica druge četvrtine Promo koristi pad koncentracije mlade ekipe te odlazi na deset razlike na poluvremenu.

Početak treće četvrtine igrači Igmana smanjuju na 4 poena razlike, ali do kraja utakmice nisu uspjeli okrenuti rezultat u svoju korist.

U D.Vakuf otputovali su bez nekih standardnih iskusnih igrača, a priliku su dobili mlađi igrači te su sigurno pokazali da na njih klub može ozbiljno računati.

Iz tabora Igman Burcha pohvaljuju naša dva prošlogodišnja kadeta Čukleta i Hadžiselimovića koji su odigrali na zavidnom nivou zajedno skoro 25.minuta susreta, te se upisali u listu strijelaca.

Naredni vikend Igman Burch  igra domaću utakmicu protiv ekipe KK Kakanj.