U drugoj utakmici protiv Hrvatske, naše reprezentativke su poražene rezultatom 68:56.

Naša ekipa je kontrolisala rezultat tokom cijelog prvog poluvremena u kojem je većinom bila u vodstvu (21:12) u 9. minutu, te 32:28 u 19. minutu susreta.

Ipak Hrvatska na poluvrijeme odlazi sa minimalnom prednošću od 1 poena (33:32).
U drugom poluvremenu do izražaja dolazi “širina” na klupi reprezentacije Hrvatske koja je u ovom susretu koristila 11 igračica, te dolaze do pobjede konačnim rezultatom 68:56.
U našoj ekipi najefikasnije su bile Miljana Džombeta sa 13 postignutih poena, 4 skoka i 3 asistencije, Jovana Marković sa 13 poena, te Milica Deura sa 10 poena, 7 skokova, 2 asistencije i 3 ukradene lopte.

Naša podmlađena ekipa već večeras putuje u Prag gdje im predstoje 3 utakmice protiv 3 učesnika narednog Evropskog Prvenstva, Domaćina Češke, Latvija i Mađarske.