Kadetska selekcija OKK Sloboda na poziv košarkaškog kluba Amfora iz Makarske, naša kadetska ekipa će učestvovati na međunarodnom turniru „Makarsko ljeto 2019“ koje se održava u Makarskoj, R Hrvatska.

Turnir traje od 20.06. do 23.06.2019. godine. Na turniru učestvuje 8 ekipa, koje su podijeljene u dvije grupe. Nakon odigranih utakmica po liga sistemu u grupi, konačni plasman na turniru će odrediti utakmice istoplasiranih ekipa iz dvije različite grupe, tj. 1. plasirane ekipe iz grupe igraju za pobjednika turnira, 2. plasirane ekipe igraju za treće mjesto na turniru itd.

Ekipe učesnice :

GRUPA: A

BSC Bratislava, Bratislava, Slovačka
OKKSloboda, Tuzla, BiH
KKVindija, Varaždin, R Hrvatska
KKAmfora, Makarska, R Hrvatska
GRUPA: B

Reprezentacija Splitsko – Dalmatinske županije
KK Alkar, Sinj, R Hrvatska
HKK Zrinjski, Mostar, BiH
KK Došk, Drniš, R Hrvatska
Raspored i satnica utakmica :

Četvrtak, 20.06.2019.:

14:00 sati: Došk – KK Alkar (Gradska dvorana)
16:00 sati: Reprezentacija S-D Županije – HKK Zrinjski (Gradska dvorana)
18:00 sati: KK Vindija – OKK Sloboda (GSC Makarska)
19:40 sati: Otvaranje i predstavljanje svih sudionika turnira „ Makarsko ljeto 2019” (Gradska dvorana)
20:00 sati: KK Amfora – BSC Bratislava (GSC Makarska)
Petak, 21.06.2019.

9:00 sati: KK Vindija – BSC Bratislava (Gradska dvorana)
11:00 KK Alkar – HKK Zrinjski (Gradska dvorana)
18:00 sati: KK Došk – Reprezentacija Županije (GSC Makarska)
20:00 sati: KK Amfora – OKK Sloboda (GSC Makarska)
Subota, 22.06.2019.

9:00 sati: PBSC Bratislava – OKK Sloboda (Gradska dvorana)
11:00 sati: HKK Zrinjski – KK Došk (Gradska dvorana)
18:00 sati: KK Alkar – Reprezentacija Županije (GSC Makarska)
20:00 sati: KK Amfora – KK Vindija (GSC Makarska)
Nedjelja, 23.06. 2019

8:45 sati: A4 – B4 utakmica za sedmo mjesto (GSC Makarska)
8:45 sati: A3 – B3 utakmica za peto mjesto (Gradska dvorana)
10:45 sati: A2 – B2 utakmica za treće mjesto (Gradska dvorana)
12:45 sati: A1– B1 utakmica za prvo mjesto (Gradska dvorana)

OKK Sloboda

Komentariši