HomeINObasketEuroCupKraljevi srušili Katalonce

Kraljevi srušili Katalonce

U košarkaškom El-Clasicu, igranom danas, Real Madrid pobjedio je Barcelonu sa 91:78.

Od samog početka Real je vodio, u utakmicu je krenuo sa 6:0, a prednost je cijelo vrijeme održavao. Prvu četvrtinu dobio je 26:20, a s istom razlikom vodio je na poluvremenu, iako je pred kraj druge četvrtine imao i deset koševa prednosti.

No, nakon odmora budi se i Barcelona koja se na krilima sjajnog hrvatskog dvojca Tomić-Hezonja vraća u utakmicu, a u zadnju dionicu ušla je s prednošću. Vodio je katalonski klub sve do  rezultata 71:70, a onda je Real ponovno ubacio u brzinu više i uvjerljivo slavio na kraju utakmice.

Madridska momčad su Unicajom se bori za ‘jedinicu’ uoči doigravanja, dok je Barcelona na trećem mjestu.