U polufinalu Kupa Radivoja Koraća Crvena Zvezda je savladala Partizan rezultatom 67:76.

Utakmica je protekla u znaku Zvezde, nakon prve dionice tim Dejana Radonjića bio je u vodstvu 18:26. I drugi period Zvezda nastavlja u istom ritmu, kod Partizana samo je Pavlović bio  raspoložen, vanjska linija”crno-belih” potpuno je zakazala. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 43:34 u korist Crvene Zvezde.

Partizan se u utakmicu vratio sredinom treće dionice kada smanjuje prednost 42-45. Nakon čega Zvezda serijom poena dolazi do značajne prednosti. U posljednju dionicu ulazi se rezultatom 56:50 za Zvezdu.

U posljednjoj četvrtini Partizan nije uspio preokrenuti rezultat, Zvezda je kontrolisala rezultat i zasluženo došla do pobjede i plasmana u finale Kupa Radivoja Koraća.

Blažič sa 15, Kalinić 11 i Marjanović sa 10 poena bili su najefikasniji kod Zvezde. Za Partizan Mačvan je ubacio 20 i Pavlović 14 poena.