Košarkaši Sparsa dočekali su Leotar u 4.kolu Lige 6. Pobjeda je pripala Trebinjcima. Rezultat je bio 71:66 za Leotar.

Gosti iz Trebinja bolje otvaraju susret, nakon 10. minuta igre imaju vodstvo od osam razlike, bilo je 30:22 za tim Marka Ičelića. Odražavaju gosti prednost tokom drugog perioda. Spars uspjeva da smanji razliku dolazi na -1, 37:38. Leotar tricom u zadnjoj sekundi prvog poluvremena ide na odmor sa vodstvom 41:37.

Domaći tim puno bolje otvara drugo poluvrijeme i serijom 9:0 prelazi u vodstvo. Do kraja četvrtine Spars ima prednost i u posljednji period ulazi sa rezultatom 54:51. Leotar  u 37.minuti susreta serijom poena dolazi do vodstva 65:58. Spars nije uspio  napraviti ponovo preokret i pobjeda pripada ekipi iz Trebinja.

Šakotić sa 16 i Jeftić sa 12 poena istakli su se Kod Leotara. Ramljak sa 15 poena bio je dvocifren kod Sparsa.