HomeINObasketEuroleagueNick u zadnjoj sekundi: Pogledajte kako je Calathes srušio CSKA u Moskvi...

Nick u zadnjoj sekundi: Pogledajte kako je Calathes srušio CSKA u Moskvi (VIDEO)

Ekipa Panathinaikosa nastavlja borbu za play-off Eurolige, a danas su u okviru 26. kola savladali CSKA na gostovanju rezultatom 77:78.

Do posljednje dvije minute utakmice sve je izgledalo kako će CSKA slaviti jednu veoma laganu pobjedu, međutim u tim momentima se gosti iz Grčke počinju buditi i praviti nevjerovatan preokret.

CSKA je dvije minute pred kraj imala vodstvo od 74:68, međutim Panathinaikos je uspio to stići, a na kraju trojkom Calathesa u posljednjim stotinjkama izvući i pobjedu rezultatom 77:78.

Junak Grka je svakako bio Nick Calathes koji im je trojkom donio pobjedu, a ukupno je postigao 11 poena. Sa druge strane Sergio Rodriguez je uspio postići 23 poena.

Ovom pobjedom Panathinaikos nastavlja veliku borbu za jedno od prvih osam pozicija na tabeli, kako bi izborili play-off