Odigrano je redovno kolo LIge mladih H-B u kategorijama predkadeti, kadeti i juniori. Pogledajte rezultate i tabelu.

23.kolo LIGA MLADIH 17-18

Utakmica broj 155:

LIVNO – VITEZ

Kadeti-80:70          (22:18, 20:20, 20:11, 18:21)

SUCI: Slavko Krišto i Nikola Pavić
PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

 

Utakmica broj 156:

RAMA –  GRUDE

Predkadeti- 120:33   (36:2, 23:11, 24:9, 37:11)

Juniori- 20:0

SUCI: Ilija Mišura i Ivan Šimunović
PRIMJEDBE: Juniorska ekipa KK GRUDA nije se pojavila u dvorani.

 

Utakmica broj 157:

TOMISLAV – SLOBODAN

SUCI:
PRIMJEDBE:

 

Utakmica broj 158:

PEPI SPORT – ŠIROKI

Predkadeti-68:64     (18:11, 21:10, 14:14, 15:29)

Kadeti-79:85            (20:27, 14:19, 15:14, 24:13)ex.(6:12)

Juniori-

 SUCI: Filip Lovrić i Danijel Vlaho
PRIMJEDBE: Utakmica juniora odigrat će se naknadno.

 

Utakmica broj 159:

BROTNJO –ZRINJSKI

SUCI: Mario Šutalo i Mario Jurković
PRIMJEDBE: ODGOĐENO
Utakmica broj 160:

LJUBUŠKI –  POSUŠJE

Predkadeti- 52:40        (10:11, 16:11, 14:14, 12:4)

Kadeti-46 :74              (10:19, 9:17, 11:17, 16:21)

Juniori- 71:36             (23:12, 18:10, 10:7, 20:7)

SUCI: Ivan Kraljević i Grgo Perko
PRIMJEDBE: Bez primjedbi

 

Utakmica broj 161:

 ČAPLJINA –  BUSOVAČA

Predkadeti-

Kadeti-    

SUCI:
PRIMJEDBE: ODGOĐENO

 

TABLICA PREDKADETI

table
UT POB POR KOŠ-RAZL RAZ BOD
RAMA 20 18 2 1657 : 788 869 38
PEPI SPORT 19 19 0 1328 : 784 544 38
POSUŠJE 20 12 8 1187 : 1002 185 32
ŠIROKI 19 13 6 1148 : 1047 101 32
LJUBUŠKI 19 12 7 1077 : 992 85 31
GRUDE 21 10 11 980 : 1215 -235 31
BUSOVAČA 18 11 7 1092 : 948 144 29
TOMISLAV 19 8 11 862 : 1039 -177 27
BROTNJO 18 5 13 800 : 962 -162 23
ČAPLJINA 19 2 17 823 : 1141 -318 21
ZRINJSKI 17 3 14 710 : 1025 -315 20
LIVNO 19 1 18 637 : 1358 -721 20

 

 

TABLICA KADETI

table
UT POB POR KOŠ-RAZL RAZ BOD
PEPI SPORT 20 18 2 1438 : 923 515 38
ŠIROKI 19 18 1 1391 : 909 482 37
POSUŠJE 19 14 5 1236 : 945 291 33
ZRINJSKI 17 12 5 1194 : 871 323 29
LIVNO 19 10 9 1232 : 1058 174 29
ČAPLJINA 18 11 7 1048 : 968 80 29
BUSOVAČA 18 9 9 1088 : 1107 -19 27
LJUBUŠKI 18 7 11 866 : 1067 -201 25
TOMISLAV 18 5 13 863 : 1164 -301 23
GRUDE 20 3 17 742 : 1263 -521 23
VITEZ 17 4 13 902 : 1107 -205 (-1)20
BROTNJO 19 0 19 638 : 1256 -618 19

 

 

 

TABLICA JUNIORI

table
UT POB POR KOŠ-RAZL RAZ BOD
ZRINJSKI 13 12 1 1064 : 702 362 25
ŠIROKI 12 10 2 849 : 711 138 22
LJUBUŠKI 11 9 2 794 : 632 162 20
RAMA 13 6 7 730 : 808 -78 19
POSUŠJE 13 5 8 706 : 773 -67 18
PEPI SPORT 12 5 7 730 : 783 -53 17
VITEZ 12 2 10 493 : 710 -217 (-2)12
GRUDE 12 0 12 574 : 821 -247 (-1)11

 

 

ODLUKE

 

  1. Sve odigrane utakmice registrirane u postignutim rezultatima.

 

OSTALA PRIOPĆENJA

 

  1. Kazne izrečene u ovom Biltenu potrebno je uplatiti do utakmica 25.kola, a kopiju uplatnice, kao dokaz o uplati, predati opunomoćeniku utakmice 25.kola.

 

 

 

                                                                           Povjerenik natjecanja:

                                                                             Božo Bošnjak, v.r.

 

Komentariši