U 13. kolu prvenstvene sezone 1987./88. Cibona je gostovala u Čačku kod Borca te je upisala očekivanu pobjedu protiv nedoraslog suparnika. Konačan rezultat glasio je 128 : 100 za zagrebačku momčad.

Domaćini su jedino vodstvo na utakmici imali na samom početku, nakon što je Vladimir Androić u prvom napadu postigao tricu. Do velikog odmora Cibona je otišla na više od 20 poena prednosti (60 : 38) s time da su sve poene za Borac postigla tek trojica igrača – Marko Ivanović, Slobodan Kocić i Androić. U nastavku je prednost Cibosa samo rasla pa su oba trenera pred kraj susreta na parket poslali igrače koji su u prijašnjim susretima imali manje prilike za igru.

Dražen je bio najbolji strijelac utakmice postigavši 48 poena uz 7 ubačenih trica. Kada ga je u 37. minuti trener Mirko Novosel povukao iz igre gledatelji su ga ovacijama ispratili s parketa.