Košarkaši Sparsa u drugom susretu polufinalne serije u Skoplju protiv MZT-a poraženi su rezultatom 84:70, ovom pobjedom MZT se plasirao u finale ABA 2 lige.

Domaćin je bolje otvorio susret i početkom prve četvrtine vodi 11:2, Spars ne dopušta da domaćin ode na veću prednost, 20:16 vodio je MZT nakon prvih 10. minuta. U 19 minuti Skopljaci na kontu imaju +10, 41:31. Sarajlije sa dvije trice smanjuju na -4, rezultat  s kojim se otišlo na odmor bio je 41:37 za MZT.

Na početku trećeg perioda ponovo MZT serijom poena pravi dvocifrenu prednost (49:37), Sparsi su bez poena bili četiri minute na početku drugog poluvremena. U posljednjih 10. minuta ulazi se s rezultatom 60:52 za domaćina.

Bh. predstavnik borio se do kraja susreta, ali nije uspio ugroziti prednost MZT-a koji dolazi do zaslužene pobjede i plasmana u finale ABA 2 lige.

Najefikasniji kod pobjednika bio je Ivanov 24 i Stojanovski 19 poena. Kod Sparsa Protić je ubacio 16 i Hasandić 13 poena.