U posljednjoj utakmici ABA turnira u Baru, Spars je poražen od Mege rezultatom 110:94.

Veliki broj poena obilježio je prvu četvrtinu. Spars je bolje otvorio susret i poveo sa 1:9 i imao prednost skoro čitav prvi period. U posljednje dvije minute ove dionice Mega je preokrenula rezulat i sa linije slobodnih bacanja dolazi do prednosti od 2 poena za rezultat prve četvrtine 29:27. U drugom periodu Spars ponovo dolazi do vodstva od 7 poena 31:38. Mega je uspjela da nadoknadi zaostatak i pređe u dvocifrenu prednost do kraja prvog poluvremena. Rezultat je glasio 54:43.

U drugom poluvremenu Mega je imala prednost od 22 poena razlike 68:46. Naš tim se nije predavao i sredinom posljednje dionice smanjio je prednost Mege na samo 5 poena (88:83), a do kraja utakmice je ostalo nešto više od šest minuta. Spars nije uspio poentirati naredne tri minute, što je Mega iskoristila, stvorila prednost i na kraju slavila rezultatom 110:94.

Najbolji pojedinac u redovima našeg tima bio je Zinedin Mulić koji je postigao 34 poena. Zrno Harun postigao je 13 poena, Filip Jović 12 poena i Bakir Djedović 10 poena.

Megu je do pobjede vodio Nikola Đurišić sa 33 poena, a pratio ga je Andrija Grbović sa 24 poena.