HomeINObasketEuroleagueŽalgiris u Pireju iznenadio Olympiacos: Spanoulis nije mogao sam

Žalgiris u Pireju iznenadio Olympiacos: Spanoulis nije mogao sam

Žalgiris je iznenadio u Olympiacos u Pireju, došao do pobjede nakon produžetka rezultatom 87:78 i poveo u četvrtfinalnoj seriji Eurolige 1:0.

Spanoulis i drugovi imali su prednost većim dijelom susreta. Međutim u posljednjoj dionici Žalgiris dolazi do blage prednosti i tricom Milaknisa vodi u samom finišu 72:69.

Blly Spanoulis 37 sekundi do kraja izjednačio rezultat, Litvanci nisu uspjeli realizirati napad i ulazi se u produžetak.

U narednih pet minuta Žalgiris u potpunosti preuzima incijativu, Pirejci nisu imali snage za preokret i pobjeda pripada ekipi iz Kaunasa.

Žalgiris je do pobjede predvodio trio Davies 21, Pangos 20 i Milaknis 16 poena. Kod domaćina Spanoulis je ubacio 25 poena, Printezis 12 i Papapetrou 11 poena.

K.L.

Photo:Euroleague

 



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije