Košarkaši Živinica sinoć su gostovali u Banovićima kod ekipe Litve. U ovom susretu opravdali su ulogu favorita i došli do pobjede 87:75

Prva četvrtina završava neriješeno, 22:22, a sa prednošću od 4 poena Banovićani su otišli na odmor.

U drugom poluvremenu, Živiničani prave preokret, preuzimaju incijativu i  dozvoljavaju domaćinu da u trećoj dionici postigne 9 poena, koja je završila rezultatom 78 – 54, u korist Živinica.

Košarkaši predvođeni izuzetno raspoloženim Mazalovićem i Subašićem, sigurno utakmicu privode kraju i ostvaruju šestu uzastopnu pobjedu konačnim rezultatom 75 – 97.

Prvo ime susretan je igrač iz redova domaćina, kapiten Goran Kovačević koji je postigao 40 poena, a kod Živinica je najviše poena postigao Meris Mazalović 26, i Armin Subašić 23 poena.