HomeRegionalni basketAco objasnio zašto je odustao od kandidature za predsjednika HKS-a

Aco objasnio zašto je odustao od kandidature za predsjednika HKS-a

prije tjedan dana Hrvatski košarkaški savez ostao je bez sportskog direktora nakon što je tu funkciju napustio Aco Petrović zbog nezadovoljstva izborom novog izbornika hrvatske košarkaške reprezentacije.

Isti je dan, 28. travnja, od strane Upravnog odbora HKS-a, donesena odluka o održavanju izborne sjednice Sabora Hrvatskog košarkaškog saveza za 14. svibnja ove godine.

S obzirom na jako kratak rok za kandidaturu i nemogućnost pripreme, jasno je da bi trenutna vladajuća garnitura vrlo vjerojatno mogla ostati na svojim pozicijama.

Takve razloge naveo je i Petrović koji se oglasio na svom Twitteru i rekao da u tome neće sudjelovati.

“S obzirom da se je izborni Sabor HKSa za desetak dana, a karte su već promiješane i uglavnom podijeljene odlučio sam da neću sudjelovati na tom festivalu demokracije. Zahvaljujem se svima koji su proteklih dana od mene tražili da se kandidiram.”

Sportnet / Petar Jenjić



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije