HomeBhbasketAhmetbegović: Idemo u Banja Luku po pobjedu

Ahmetbegović: Idemo u Banja Luku po pobjedu

Košarkašice Jedinstva u 2 .kolu Lige 6 gostuju kod ekipe Orlova. Jasmina Ahmetbegović je predvodila Jedinstvo do trijumfa protiv Brčanke. Pred susret  u Banja Luci Ahmetbegović je za portal BHbasket izjavila da Jedinstvo u Banja Luku ide po novu pobjedu.

“Da, sutra gostujemo u Banja Luci, igramo protiv Orlova. U dosadašnjem dijelu prvenstva ekipu Orlova smo dobili oba puta. Naravno idemo i po treću pobjedu, ali bez podcjenjivanja protivnika. Našom borbom, željom i zalaganjem na parketu pobjeda ne bi trebala biti upitna. Što se tiče raspoloženja u ekipi vlada pozitivna atmosfera i željno iščekujemo utakmicu”, zaključila je Ahmetbegović.

Utakmica 2.kola Lige 6 za žene u Banja Luci, Orlovi – Jedinstvo igra se sutra sa početkom u 19 sati.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije