Dragan Bajić, trener Igokee nakon utakmice s Partizanom je izjavio:

“Čestitam Partizanu na pobjedi, jako mi je drago zbog atmosfere večeras u dvorani, bila je ovo fina košarkaška predstava. Sigurno ću ja preuzeti odgovornost za poraz i smatram da sam nekim svojim odlukama doprinio da Partrizan pobijedi. Ostaje žal, mislim da bi bilo zasluženo i da smo mi pobijedili. Većim dijelom utakmice odigrali smo taktički jako dobro, kontrolisali čitav tok meča, međutim utakmicu smo izgubili u 3-4 minuta, gdje smo imali ‘vakuum’, gdje smo izgubili neke lopte, dozvolili Partizanu da se lako vrati. Sugerisao sam igračima, ta tranzicija, kontranapad, otvoren teren gdje je Partizan jako moćan, prvo poluvrijeme 0 poena iz kontranapada, u drugom smo im našim grešakam dozvolili da dođu do lakih poena. U pojedinim momentima je Partizan dolazio do otvorenih pozicija, kad je padala naša koncentracija u odbrani. Međutim, ne mogu da zamjerim ništa igračima, zašto je došlo do pada koncentracije…”, istakao je trener Igokee, ponovo preuzevši odgovornost za poraz”, istakao je Bajić.