HomeRegionalni basketABA ligaBarać debitovao porazom: FMP nadigrao Megu

Barać debitovao porazom: FMP nadigrao Megu

Košarkaši FMP nakon neuspjeha u kvalifikacijama za Ligu šampiona uspješno su započeli sezonu u ABA ligi.

Panteri su na svom parketu savladali ekipu Mega Basketa sa 90:76 po četvrtinama (27:17; 19:20; 17:19; 27:20).

Najefikasniji kod domaćina bio je Bo Bič sa 19 poena, dok je Megu predvodio Malkom Kazalon sa 17 i Danko Branković sa 16 poena.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije