HomeBhbasketReprezentacijaBerbić i Akseki razgovarali o unapređenju saradnje KSBiH i Ambasade Turske

Berbić i Akseki razgovarali o unapređenju saradnje KSBiH i Ambasade Turske

Potpredsjednik Upravnog odbora Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine Aid Berbić boravio je u zvaničnoj posjeti Ambasadi Republike Turske u Sarajevu, na poziv turskog ambasadora Emina Aksekija.

Teme sastanka su bile predstojeća utakmica košarkaških reprezentacija BiH i Turske u Zenici 2. jula, kao i unapređenje saradnje u oblasti sporta, s posebnim naglaskom na košarku.

Njegova ekselencija Emin Akseki je potvrdio dolazak u Zenici, na utakmicu košarkaških reprezentacija BIH i Turske.

Također se razgovaralo i o razmjeni iskustava u radu sa mlađim selekcijama te mogućnosti podrške košarkaškim projektima u našoj zemlji.

Berbić je istakao značaj saradnje sa Republikom Turskom te zahvalio njegovoj ekselenciji na otvorenosti za buduće zajedničke projekte i ponudio se da bude domaćin ambasadoru Aksekiju u Zenici.

Ambasador Republike Turske potvrdio je spremnost da podrži inicijative KSBIH koje doprinose razvoju sporta i jačanju odnosa dvije zemlje.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije