KK Bosna Royal je ostala bez trenera budući da je Miloš Pejić napustio redove Studenata,piše sport1.ba
Naime, kako saznaje sport1.ba on je danas sporazumno raskinuo ugovor sa Studentima, te je Bosna nakon poraza u prvom kolu doigravanja od Sparsa ostala bez trenera. Zasad se ne zna ime njegovog nasljednika, a Pejić je u Bosnu došao početkom 2018. godine.
Pejić (49) je u dosadašnjoj karijeri vodio Mašinac, Slogu, banjalučki Borac, Radnički FMP, U18 reprezentaciju Irana, Kožuv, Vršac i Lovćen. U Bosni nije uspio napraviti željene promjene, te je napustio Sarajevo.


