U majstorici četvrtfinala Eurokupa, Budućnost je večeras poražena od Monaca sa 90:87.
Dejan Milojević, trener Podgoričana, poslije meča je izjavio sljedeće:
“Očekivao sam ovakav meč, imali smo isti problem kao prošli put, zbog toga je Monaco i pobijedio. Dopustili smo im 23 ofanzivna skoka, to je bio ključ. Bilo je i dobrih stvari, imali smo svoje prilike, ali kada ne kontrolišete skok, obično ne trijumfujete. Monacu i mom dobrom prijatelju Zvezdanu Mitroviću želim mnogo sreće u polufinalu”.
Monako u polufinalu Eurokupa igra protiv Gran Canarije.
TIA


