HomeINObasketEuroleagueCSKA porazila Bayern

CSKA porazila Bayern

Sjajan meč gledali smo na otvaranju 12. kola Eurolige, a CSKA je u Moskvi sa 77:74 savladao minhenski Bayern.

Bayern je bolje ušao u meč i većim njegovim tokom i vodio, pa je na poluvremenu bilo 32:41.

Uspio je CSKA dići nivo svoje igre u nastavku, te se vratiti u meč do ulaska u posljednju dionicu.

Na 1:40 do kraja CSKA pogotkom za tri poena Willa Clyburna dolazi u vodstvo od 70:69, a ali potom uzvraćaju gosti i vraćaju prednost na svoju stranu.

Clyburn potom pogađa još jednu trojku i poravnava na 73:73, a potom i u samom finišu dva puta pogađa koš i donosi pobjedu Armejcima na sjajan način. Završilo je 77:74.

Clyburn je meč završio sa 17 poena i 5 skokova, a najefikasniji igrač utakmice bio je Bayernov Hilliard sa 28 poena.