HomeINObasketNBADošao i Nurkić: Lakersi igraju prvu utakmicu nakon tragedije

Došao i Nurkić: Lakersi igraju prvu utakmicu nakon tragedije

Staples Center je ispunjen dresovima legendarnog i tragično preminulog Kobeja Bryanta, te takav dočekuje prvu utakmicu nakon tragedije koja je šokirala svijet.

Los Angeles Lakersi će večeras dočekati ekipu Portland Trail Blazersa, a na svako sjedište na tribinama postavljen je dres Bryanta, koji će nositi svaki gledalac ove utakmice.

Dresovi s brojevima 8 i 24 okačeni su na svakom sjedištu dvorane LA Lakersa, a u meču protiv Portlanda sigurno će biti jako emotivan za sve navijače ovog kluba kao i ljude koji se smatraju dijelom ove porodice.

S ekipom Portlanda je stigao i Jusuf Nurkić, koji je na društvenim mrežama podijelio fotografiju iz dvorane.

Sport centar



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije