HomeBhbasketLiga BiHDvojica igrača otišla iz Posušja

Dvojica igrača otišla iz Posušja

Košarkaški klub Posušje pristupio je temeljitoj rekonstrukciji momčadi i stručnog stožera, kao i unutrašnjeg uređenja kluba.

Nakon analize i pregleda postojećeg stanja, cilj je donijeti financijsku, sportsku i marketinšku stabilizaciju kluba.

Klub se ovih dana sporazumno razišao sa dva igrača. Toni Ćutuk i Kevin Easly više neće nositi dres KK Posušja, dok je klub već ranije napustio dosadašnji trener prve momčadi, Robert Jurišić.

Košarkaški klub Posušje već je realizirao dio novih pojačanja, koja ćemo u narednim danima službeno predstaviti, saopšteno je iz KK Posušje.

R-BH

 



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije