HomeBhbasketEdi Sinadinović pojačao tuzlansku Slobodu

Edi Sinadinović pojačao tuzlansku Slobodu

Novo pojačanje Slobode je Edi Sinadinović, potvrdio je predsjednik kluba Aid Berbić. Predstavljanje Sinadinovića će biti upriličeno u klupskim prostorijama u petak 4. decembra u 10 sati.

Edi je rođen u Leskovcu 1988. godine, igra na poziciji playmakera i visok je 193cm.

On je prve košarkaške korake načinio u Zdravlju iz Leskovca gdje je 2005. počeo sa karijerom prvotimca. Uslijedio je odlazak u Mašinac iz Kraljeva, epizoda u makedonskom MZT-u, Ovče Pole, hrvatskom Džoliju iz Šibenika, nastupao je za AEK iz Argosa, mostarski Zrinjski, estonsku Valgu, da bi se potom preselio u Rumuniju gdje je branio boje Piteštija i Mureša iz kojeg je prešao u PAOK gdje je u prosjeku igrao 17.4 minuta i postizao 7.2 poena.

Ovog ljeta je došao u Partizan, ali je odlaskom trenera Duška Vujoševića napustio klub i angažman nastavio u abaligašu MZT-u.

Sinadinović će za Slobodu debitovati u nedjelju 6. decembra u okviru desetog kola Lige 12 kada će Sloboda ugostiti ekipu Studenta iz Mostara. Utakmica se igra u Velikoj dvorani Mejdana sa početkom u 19:30h.

sloboda.ba

edi-sinadinovic



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije