Košarkaši Kaknja sutra u drugom kolu Lige za prvaka igraju derbi susret protiv Sparsa.
Ermin Dedić u razgovoru za Bhbasket je istakao da će saigrači i on dati sve od sebe protiv kvalitetnog protivnika.
Poslije teške utakmice protiv Zrinjskog, imali smodovoljno vremena za odmor i da se pripremo za utakmicu protiv Sparsa koji su uvijek težak protivnik. Poznajemo ih dobro, s njima smo se već sastajali dosta puta u dosadašnjem prvenstvu pa i u kupu. Imaju dosta kvalitete, ali mi ćemo dati sve od sebe da odbranimo domaći teren i ostvarimo novu pobjedu. Ovom prilikom pozivan sve navijače da napune dvoranu i da nam vjetar u leđa”
Utakmica u Kaknju igra se sutra s početkom u 19 sati.
V.B.


