Na otvaranju nove sezone u Aba ligi gledali smo duel beogradskog FMP-a i Primorske iz Kopra.
Slavio je tim iz predgrađa Beograda rezultatom 84:65.
Pobjeda je bila očekivana jer je FMP u prošloj sezoni bilježio odlične rezultate, a s druge strane Primorska novu sezonu počinje nakon niza potresa i turbulencija.
Na velikom odmoru domaći imaju +8, nakon što su prvi period riješili u svoju korist 23:15, a u drugom odigrali 29:29.
FMP je kontrolirao susret i na koncu samo potvrdio pobjedu koja nije niti jednog trenutka došla pod znak pitanja.
Sava Lešić je postigao 20, a Stefan Đorđević 12 poena za FMP. U redovima Primorske najefikasniji su bili Vončina sa 17 i Macura sa 15 postignutih poena.
E.S. / foto: FMP


