HomeRegionalni basketABA ligaFMP slavio u Novom Mestu

FMP slavio u Novom Mestu

Utakmicom Krke i FMP-a u Novom Mestu zaključeno je 1. kolo Aba lige. Slavili su Beograđani rezultatom 75:65.

Tim iz Beograda imao je prednost tokom cijelog susreta i na kraju sasvim zasluženo slavio.

Odmah u prvom periodu došli su do +12, odnosno do prednosti 21:9.

Kasnije su stečenu prednost održavali i došli do prva dva boda.

Najefikasniji u pobjedničkom sastavu su bili Radanov sa 21, Pecarski sa 12, Tejić 11 i Uskoković 10.

Kod Krke Cosey je postigao 17, a Lawal 13 i Jošilo 12 poena.

V.B.
Foto: Drago Perko



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije