HomeEntitetske ligeRSGasi se košarka u RS-u: Derventa odustala od takmičenja

Gasi se košarka u RS-u: Derventa odustala od takmičenja

Derventa neće igrati drugi dio šampionata Republike Srpske.

Pretprošle godine HEO, prošle Sokolac, ove Derventa na pola sezone odustaje od takmičenja. Razlozi su isti- pogađate finansije, odnosno nedostatak istih.

U prvom dijelu šampionata Derventa je u 12 kola svih 12 puta poražena.

Kosarka24.ba



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije