Prema pisanju portala Sportando Goran Suton će još narednih godinu dana igrati za FIATC Joventut Badalonu.
Rođeni Sarajlija u karijeri je još nastupao za Spartak St. Petersburg i Angelico Biellu, a zatim od 2011. do 2014. za Cibonu, odnosno Cedevitu Zagreb.
Od prošle je sezone član Joventuta, a ostat će i naredne, gdje u prosjeku bilježi 10 poena i 6 skokova po susretu


