Švedski prvak Norrkoping Delphins oduševljen je prijemom u Tuzli od strane OKK Slobode. To nam je u razgovoru potvrdio i šef stručnog štaba švedskog šampiona Adnan Ćuk.
“Sjajno smo primljeni u Tuzli, ne može se riječima opisati gostoprimstvo koje nam je pripredila OKK Sloboda, fenomenalno šta drugo da kažem”, istakao strateg Šveđana.
Dok smo vodili razgovor sa Adnanom Ćukom nakon susreta, njegovi igrači su obraćali se treneru “chevapi, chevapi…” šef struke je izjavio da su igrači Norrkopinga oduševljeni tuzlanskim ćevapima.
N.S.


