Josh Hagins, američki plejmejker, nije više član sarajevske Bosna RJ. Razlog je bizarne prirode, jer je Hagins i prije dolaska u BiH prijavio kako je izgubio pasoš, a da nije izvadio novi.
Hagins je dobio privremeni sa kojim je otišao u Ameriku. Kada se namjeravao vratiti za Sarajevo sa privremnim pasošem nije mogao napustiti SAD, rukovodstvo Bosne RJ je ponudilo raskid ugovora, koji je Hagins prihvatio.


