U bosanskom derbiju WABA lige između Orlova i Lavova pobjeda je pripala banjalukom timu rezultatom 73:56.
Viceprvakinje BiH tokom cijelog susreta u Banjaluci bile su bolje od bračknskih košarkašica, te su na kraju zasluženo ostvarile novu pobjedu u regionalnom takmičenju.
Prvo ime utakmice bila je Hana Predojević sa double-double učinkom. ubacila je 20 poena i 10 skokova, dok je Ristić dodala 18 poena. Kod Lavova Đokić ubacila 16 poena, Halilović 15 i Lazarević 13 poena uz 10 skokova.
K.L.


